O mněJsem grafička s nadšením pro design a estetiku už od roku 1995. Reklamu vnímám jako jeden ze způsobů, jak vizuálně vyjádřit to nejkrásnější kolem nás a to, co je nám blízké. Proto se neustále rozhlížím a hledám krásu i ve zdánlivě obyčejných věcech. Inspirací je mi vše, co vidím kolem sebe.

Na problémy se dívám komplexně – a stejně tak přistupuji ke svým klientům. Naprostá většina vítá „balíček“ reklamy na míru, tj. od návrhu grafiky, fotodokumentace, litografické zpracování, editaci textů, copywriting až po finální tisk. Dokážu vyhovět rozmanitým požadavkům svých klientů. Zpracovávám veškeré materiály napříč firmou – od výroby loga, přes kampaně, POS materiály, online bannery, billboardy, inzerce atp.

O mně
O mně

Základ je pro mě pochopení klientovy filozofie. Chci poznat jeho uvažování i myšlení jeho cílové skupiny. Orientuji se také v oblasti korporátní identity a reklamu připravím přesně podle klientových pravidel. I když mezi řádky neustále hledám prostor pro kreativitu a vyjádření jedinečnosti.

„Se správným parťákem se tvoří jedna radost“